Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strony/znajdzprodukt/class/baza.php on line 73
PHU Saymon Sp. z o.o. - PolskieFirmy.net
PHU Saymon Sp. z o.o. - Jesteśmy generalnym dystrybutorem w Polsce urządzeń grzewczych SAYMON-Kroll oraz filtrów JUDO i dystrybutorem systemów do uzdatniania wody. W technice grzewczej naszą.. zobacz więcej »

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strony/znajdzprodukt/class/firma.php on line 193
Dane kontaktowe firmy:
, Gdynia
ul. Akacjowa 50b
Tel.: 58 6649344
fax: 58 6649296
Strona www
Formularz kontaktowy
Nip:
O Firmie:
Jesteśmy generalnym dystrybutorem w Polsce urządzeń grzewczych SAYMON-Kroll oraz filtrów JUDO i dystrybutorem systemów do uzdatniania wody. W technice grzewczej naszą specjalnością jest..

 
Piece typu M i HM
Opis:

Urządzenie wymiennikowe z odprowadzeniem spalin, kompletne z palnikiem olejowym i pełnym oprzyrządowaniem, typ M25-M50 ze zbiornikiem, typ M70-M200 z armaturą do podłączenia zbiornika głównego. Opcjonalnie mogą pracować z palnikiem uniwersalnym na oleje przepracowane, roślinne i średniociężkie oraz z palnikiem na gaz ziemny i płynny. Dostępne z układem jezdnym (typ M) i w wersji kontenerowej (typ HM).Przystosowane do pracy z termostatem lub pełną automatyką. Wyposażone w cichobieżną i wydajną dmuchawę, gwarantującą możliwość podłączenia rozdzielaczy i węży do rozprowadzenia powietrza. Idealne do ogrzewania obiektów, hal i namiotów. Sprawdzają się wszędzie, zarówno w budownictwie, w ogrodnictwie, hodowli, produkcji, magazynowaniu oraz w usługach i w handlu.

Oferujemy 6 typów nagrzewnic o mocy 25-188kW i wydajność nadmuchu 1150-10500m3/h.