Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strony/znajdzprodukt/class/baza.php on line 73
PHU Saymon Sp. z o.o. - PolskieFirmy.net
PHU Saymon Sp. z o.o. - Jesteśmy generalnym dystrybutorem w Polsce urządzeń grzewczych SAYMON-Kroll oraz filtrów JUDO i dystrybutorem systemów do uzdatniania wody. W technice grzewczej naszą.. zobacz więcej »
Dane kontaktowe firmy:
, Gdynia
ul. Akacjowa 50b
Tel.: 58 6649344
fax: 58 6649296
Strona www
Formularz kontaktowy
Nip:
 
O Firmie PHU Saymon Sp. z o.o.:
Jesteśmy generalnym dystrybutorem w Polsce urządzeń grzewczych SAYMON-Kroll oraz filtrów JUDO i dystrybutorem systemów do uzdatniania wody.

W technice grzewczej naszą specjalnością jest wykorzystanie paliw niekonwencjonalnych jako źródła energii cieplnej. W technice ekologicznego spalania olejów zużytych - przepracowanych, olejów roślinnych i ich pochodnych oraz olejów średniociężkich mamy na swym koncie szereg rozwiązań patentowych. Zastosowanie tanich paliw gwarantuje obniżenie kosztów grzewczych.

W branży grzewczej rozpoczęliśmy działalność w 1991r. Prowadzimy doradztwo, sprzedaż urządzeń, obsługę serwisową i szkolenia. Wykonujemy bezpłatny dobór urządzeń i bilanse energetyczne. Posiadamy doskonałych specjalistów oraz dobrze zorganizowaną sieć sprzedaży, także w systemie dealerskim - to wszystko już od lat czyni nas przodującą firmą na polskim rynku. Właściwy dobór urządzeń, doradztwo i fachowa obsługa, to gwarancja rozwiązania każdego problemu w zakresie ogrzewania, osuszania i uzdatniania wody.